" /> [FBB] :: Forum Broni Białej - Zobacz temat - Nóż do samoobrony - jaki?
PORTAL FBB WWW.FORUM BRONI BIALEJ.PL
Wesoła Residence Forum osiedla budowanego przez Miglack
 Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj 

Nóż do samoobrony - jaki?

Nowy temat  Odpowiedz    Forum [FBB] Broni Bialej Strona Główna -> Noże - magia stali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kontradmiral
User

PostWysłany: Pon 10/20/2014 08:18 pm    Temat postu: Nóż do samoobrony - jaki? Cytat

Witam.

Nie wiem czy dobry dział, w każdym bądź razie potrzebuję noż. Przeprowadzilem sie do wwa miesiac temu i juz dwa razy (nie bylo nawet późno) kolo godziny 18 uciekalem od jakis typkow z kumplem. Najebanych, nie najebanych, ale ich bylo 4 a nas 2. Nie bede zgrywal kozaka czy bohatera wiec wolalem uciec. Nawet jakbym przez 5 lat studiow tutaj ani razu nie musial go wyciagnac chcialbym zakupic nóż do samoobrony do 250 złoty i nastepnym razem ich troche postraszyc.

Na czym mi zalezy? Dlugi jak maczeta nie musi byc. Wystarczy, ze nie bedzie wygladal jak marny scyzoryk i bedzie ostry. Najlepiej bardzo ostry Wink.

Z góry dziekuje za pomoc.
Powrót do góry
Prv. Wiadomość Znajdz posty  
Qmar
Stały bywalec

PostWysłany: Pon 10/20/2014 10:03 pm    Temat postu: Cytat

Dziwne, ja w Wawie mieszkam od 3 lat i ani raz przed nikim nie uciekałem....

Jak nożem się posługiwać nie umiesz (wnioskuje z chęci straszenia) to może się skończyć tak że Twój nóż zostanie użyty na Tobie albo panowie będą mieli swoje noże.....
Lokos
Doradca w sprawach Jeet Kune Do

PostWysłany: Wto 10/21/2014 12:42 am    Temat postu: Cytat

Nóż jako narzędzie do samoobrony to jest marny wybór, oto powody:

1. Krzywda jaką jest w stanie wyrządzić jest ogromna, i Tobie i przeciwnikowi.

2. Jak już go wyciągniesz a nawet nie uzyjesz to efekt będzie taki że panowie ktorzy przed chwilą chcieli Cie obić automatycznie stają sie ofiarami w oczach wymiaru sprawiedlowosci.

3. Broń boże trafisz na jakiegos nachlanego idiote ktory bedzie sie chciał przed kolegami popisać i rzucajac sie na Ciebie w efekcie sam sie na ten nóz nadzieje i przez takiego buraka mozesz mieć pare lat wymazane z CV.

Jest dużo rzeczy do wyboru w kwestiach samoobrony: gaz, baton, taser, wszystkie skutecznie bardziej lub mniej i uznawane przez litere prawa jako środki przymusu bezpośredniego.

Podrzuce pare linków abyś mogł sobie poczytać, bo wiadomo ja jeden najmądrzejszy nie jestem.

http://kryzysowo.pl/narzedzie-do-samoobrony-czesc-2-czego-nie-uzywac/
http://forumprawne.org/prawo-wykroczen/215839-uzycie-noza-w-samoobronie.html
http://www.sfd.pl/Noszenie_no%C5%BCa_do_samoobrony_drog%C4%85_do_wi%C4%99zienia-t258713.html?utm_source=SFD&utm_campaign=Szukaj&utm_medium=all
Nowy temat  Odpowiedz    Forum [FBB] Broni Bialej Strona Główna -> Noże - magia stali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: