" /> [FBB] :: Forum Broni Białej - Zobacz temat - Kastet kolekcjonerski - co z nim zrobić?
PORTAL FBB WWW.FORUM BRONI BIALEJ.PL
Wesoła Residence Forum osiedla budowanego przez Miglack
 Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj 

Kastet kolekcjonerski - co z nim zrobić?

Nowy temat  Odpowiedz    Forum [FBB] Broni Bialej Strona Główna -> BO, Tonfa, Kama i inna broń
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stebur90
User

PostWysłany: Wto 02/10/2015 07:45 pm    Temat postu: Kastet kolekcjonerski - co z nim zrobić? Cytat

Witam, jestem w posiadaniu małej kolekcji oryginalnych kastetów. Różnią się wyglądem od tych tradycyjnych, gdyż (jak wynika z mojej wiedzy) zostały od zera zaprojektowane i wykonane przez znajomego znajomego od którgo je kupiłem. Kastety już od kilku dobrych lat są w moim posiadaniu i cieszyły oko moje i znajomych na półeczce, nigdy ich nie użyłem do celów innych niz kolekcjonerskie. No ale nadszedł czas taki czas, że moja nowa dziewczyna, z którą od niedawna wynajmuje mieszkanie nie widzi możliwości mieszkania pod jednym dachem z "tym żelastwem". Nawet schowanie ich nie pomogło, po prostu mam się ich pozbyć. A że zależy mi na niej, postanowiłem się ich pozbyć. Chętnych na przejęcie za friko mam kilku, ale jednak chciałbym je zamienić na pieniążek. W internecie nie znajduję jednoznacznej odpowiedzi co do legalności sprzedaży kastetów. Niektórzy przytaczają kodeksy, że niemożna sprzedawać; ich przeciwnicy mówią, że kolekcjonerskie można sprzedawać i wzucają linki do sklepów. Sam też np w sprzedajemy.pl znalazłem 3 kastety od różnych osób. I tu rodzi się moje pytanie. Pytania, na które chciałbym uzyskać odpowiedz na tym forum: Czy mogę je legalnie sprzedać w internecie na aukcjach lub w serwisach ogłoszeniowych? Czy jest może jakieś inne miejsce w necie, gdzie zainteresowani takim rodzajem broni kupują i sprzedają takie zabawki?
Zdjęcie kastetów http://pokazywarka.pl/xxxx-4/
Kastety są wykonane ze stali nierdzewnej Inox
"Twoja stara" ma 1cm grubości a ten mniejszy 8mm.
Kastety były wycinane "wodą" i polerowane papierem ściernym.

Dzięki za wszelką pomoc.
Powrót do góry
Prv. Wiadomość Znajdz posty E-mail  
Nowy temat  Odpowiedz    Forum [FBB] Broni Bialej Strona Główna -> BO, Tonfa, Kama i inna broń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: