" /> [FBB] :: Forum Broni Białej - Zobacz temat - DISCOGEL-Zabieg chirurgiczny ,bezinwazyjny na przepukliny .
PORTAL FBB WWW.FORUM BRONI BIALEJ.PL
Wesoła Residence Forum osiedla budowanego przez Miglack
 Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj 

DISCOGEL-Zabieg chirurgiczny ,bezinwazyjny na przepukliny .

Nowy temat  Odpowiedz    Forum [FBB] Broni Bialej Strona Główna -> Siłownia, Sprzęt, Zdrowie itp
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Akira18
User

PostWysłany: Sro 06/29/2016 09:02 pm    Temat postu: DISCOGEL-Zabieg chirurgiczny ,bezinwazyjny na przepukliny . Cytat

Moje doświadczenie ,gdy sam taki zabieg przeszedłem.

Zabieg polegający na wstrzyknięciu żelu.Pomocny w przypadku przepuklin kręgosłupa ,można na całości kręgosłupa go wykonywać na na kilku poziomach naraz.
Wykonywany przy znieczuleniu miejscowym.
Ja miałem na dwóch poziomach w kręgosłupie szyjnym.

Przepuklina sama w sobie to dziadostwo,promieniowanie na ręce,plecy,nogi utrudniający jakiekolwiek funkcjonowanie w życiu codziennym a o pracy nie wspominając.

Zabieg chirurgiczny ,tak jak się leży na stole to raczej nie po to aby się wyspać.
Bolesny i to bardzo ,bolący ząb to pikuś.Całość trwa krótko ,z tym że przygotowanie dłużej.
Pobranie krwi,dwie kroplówki i lecimy na stół po dramacie na stole powrót na sale na 3-4 godziny.
Potem można opuścić klinikę z tym to był problem niestety nie mogłem się sam ubrać ogólnie dramat ,żona mi życie uratowała.Wychodząc jeszcze zastrzyk w szyje dostałem.
Nafaszerowany wróciłem do domu .
Pierwszy tydzień tylko leżenie....
Tabletki i codziennie przez 3 tygodnie zastrzyki przeciwbólowe ,do tego proste ćwiczenia rehabilitacyjne.
Zastrzyk przeciwbólowy polecam na drugi dzień...ciężko noc było z bólu przespać....
Po miesiącu kontrola i rehabilitacja,na drugi miesiąc znowu rehabilitacja.
Zestaw ćwiczeń i przestrzegać trzeba pewnych wytycznych.
Po 4 miesiącach prawie mogę powiedzieć że jest widoczna poprawa,jeszcze są jakieś bóle ale pikuś przy tym co było ,mogę popracować i poćwiczyć.
Zadowolony i polecam.
Koszt Prywatnie 1 poziomu 6000-6500 zł a dwóch jak w moim przypadku 10000 zł do tego trza doliczyć rezonans magnetyczny ,wizyty u doktora ze 2-3 (po 300 zł) rehabilitacje (3 wizyty) ,Leki ,zastrzyki,pielęgniarkę -najlepiej jaką młodą szybciej uleczy Wink itp.

Pasjonat sportu :)
Powrót do góry
Prv. Wiadomość Znajdz posty E-mail  
Nowy temat  Odpowiedz    Forum [FBB] Broni Bialej Strona Główna -> Siłownia, Sprzęt, Zdrowie itp Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: