" /> [FBB] :: Forum Broni Białej - Zobacz temat - DIETA - JAK ULOZYC, WAZNE ASPEKTY
PORTAL FBB WWW.FORUM BRONI BIALEJ.PL
Wesoła Residence Forum osiedla budowanego przez Miglack
 Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj 

DIETA - JAK ULOZYC, WAZNE ASPEKTY
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4

Nowy temat  Odpowiedz    Forum [FBB] Broni Bialej Strona Główna -> Siłownia, Sprzęt, Zdrowie itp
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gregor
User

PostWysłany: Nie 11/23/2008 03:35 pm    Temat postu: Cytat

Odpowiedziałem więc odnośnie diety.
Qwery ma rację, może jego wreszcie posłuchasz. Jeśli nie, to nie wiem po co pytasz skoro i tak nie chcesz zmienic zdania.
Myslisz ze to przypadek ze ludzion bardzo szczupłym chcącym przybrac na masie zaleca sie zaprzestanie treningu aerobowego, zwiekszenie kcal i mocny plan na siłowni?
Powrót do góry
Prv. Wiadomość Znajdz posty  
PTRD
User

PostWysłany: Wto 11/25/2008 10:29 pm    Temat postu: Cytat

http://www.sfd.pl/%5BART%5D_An_Experiment_In_Mass-building_And_Athletic_Performance-t422584.html
jako że sam jestem zainteresowany nabraniem paru kilogramów mięśni znalazłem tego dośc ciekawego arta.
koleś w ciągu 4 miesięcy potrafił przytyc 12funtów, czyli jakieś 3kg przy intensywnych treningach bokserskich- jak dla mnie to świetny wynik, który chciałbym powtórzyc Wink
Gregor
User

PostWysłany: Sro 11/26/2008 08:46 pm    Temat postu: Cytat

Wiesz, nie jestem pewny ale chyba 1 funt to pol kilo - tak pisało w jednej książce, jak czytałem, ale pewnosci nie mam. A 6 kg to bardzo duzo jak na 4 miechy. Ja schudlem 7 kg w niecale 2 miesiace ale wiadomo ze masa idzie duuuuzo wolniej, wiec to nie porównanie.
Nie zapominaj ze szybkosc wzrostu masy jest tez warunkowana genetycznie.
Powrót do góry
TroPical
User

PostWysłany: Sro 11/26/2008 09:03 pm    Temat postu: Cytat

Soryy za off, ale kurde chodziłem jakiś czas na boks, i powiem ze przy takim zapierrr jak na boksie nie da sie za bardzo przytyć.
Powrót do góry
PTRD
User

PostWysłany: Pią 11/28/2008 05:03 pm    Temat postu: Cytat

TroPical- jak sie nie da, cały ten mój tłuszcz to zaprzeczenie twojej teorii Wink
no rzeczywiście to jest 6kg, nie myślało mi sie wtedy :D ale ja o takich przyrostach nawet nie śnię, mam nadzieję a jakieś 3-4 kilo max w ciągu 6 miechów przy intensywnych treningach boksu i diecie takiej jaką mogę prowadzić- czyli mizernej Wink oczywiście zdaje sobie sprawę z tego ze z dietką by to łatwiej szło, ale o to trudniej niż o treningi.
Gregor
User

PostWysłany: Pią 11/28/2008 08:33 pm    Temat postu: Cytat

To zalezy, co kto lubi. Znam ludzi którzy nie znoszą treningu, a dietka im idzie bez problemów. Oczywiście to na redukcji - przy masie praktycznie nie da sie przybrac nie cwiczac, a wiec lepiej cwiczyc bez diety, tak jak robisz. Jak bedziesz duzo jadł to IMO bedzie jakos szlo.
Powrót do góry
TroPical
User

PostWysłany: Pią 11/28/2008 09:34 pm    Temat postu: Cytat

PTRD to w jakim Klubie trenujesz i kto jest Twoim trenerem?
Powrót do góry
PTRD
User

PostWysłany: Sob 11/29/2008 11:52 am    Temat postu: Cytat

trenuję w Biłgoraju w Faiter Biłgoraj moimi trenerami są Tadeusz Pikuta, Darek Wolanin i Daniel Wójcik. zapewniam że treningi są mordercze i nawet jak nie ma sparingów to wracam do domu 'pijany' Wink i mam ochotę spac do następnego treningu :D
Akira18
User

PostWysłany: Sob 06/23/2012 10:05 am    Temat postu: Cytat

Witam wszystkich nie zakładając nowego tematu dopisze się w starym :

Jeżeli ktoś trenuje polecam diete i żywienie które ja ostatnio stosuje.
Po ostatnich obserwacjach pomaga mi utrzymać wage pomimo treningu ,pracy,a nawet wachania wagi w góre widać.

Trening obecnie to 4-5 dni w tygodniu .
Na które się składa trening siłowy na ogół 3 dni i dwa dni trening aerobowy.
Średnio 1:15 h-1:30 h

Sposób mojego odżywiania:

Przykładowo

Śniadanie:

3-4 kromki chleba ciemnego (tutaj do wyboru z czym kolwiek ja preferuje dwie kromki z masłem orzechowym/czekoladowym,i dwie pomidor/szynka/ogórek itp.

Miska nie duża mieszanki płatek: tzn. Musli(Lidl-paczka 1kg),Płatki Corn Flakes oryginalne Wink ,Crunchy,czasami jakieś zbożowe wszystkie wsypuje po trochu i zalewam gorącym mlekiem

Pół szklanki mleka z gainerem FitMax Mass Activ (2 kg kosztuje około 60 zł) wsypuje jedną miarke do szklanki mleka nie więcej.
W ciepłym mleku łatwiej rozrobić. Smak preferowany kokos Wink

Do tego herbata owocowa

Chodzi o podtrzymanie wagi a nie nabranie zbędnej mi masy.
Zresztą nie jestem zwolennikiem wydawania kasy na odżywki a tak starczy na długo i tanio wychodzi.

Drugie Sniadanie

Dwie kanapki -tutaj wasz wybór z czym
Zupka jakaś półmisek grzybowa itp. nie chodzi mi o chinola z torebki

Sałatka owocowa miseczka( kawałki :banana/kiwi/mandarynki,ananas/jagoda/truskawki/jabłko itp.
Wystarczy naprawde po kawałku czy dwa a wierzcie mi bomba witamin i mnie zawsze po takiej sałatce stawia na nogi Wink

U mnie na bufecie to 0,50 Eu więc prawie za darmo.

Obiad

Do wyboru ziemniaki +mięso,sórówka/ryż,kasza gryczana ,makaron+sos z mięsem do każdego.
Tutaj dowolnie ja różnie gotuje jak lubie i na co mam ochote.

Na deser Banan itp. jakiś owoc,kawałek czekolady,baton
Bądź kisiel ,lody itp.

Popołudni i wieczór

Tutaj różnie czasami jajecznica,kanapki,ważne aby co któryś dzień jakieś jajka były,fasolka po bretońsku,naleśniki-ważne przepis na maśle nie na oleju.

Naprawde lepiej smakują i echh miód z czekoladą lub bananem czy jabłkami.

Jogurt,Kefir,Maślanka zależy na co macie ochote równie dobrze z rana może być.

Może o czymś zapomniałem o starość nie radość.Mam nadzieję że się przyda jak zapomniałem o czymś to dopiszę.

Pasjonat sportu :)
Powrót do góry
Prv. Wiadomość Znajdz posty E-mail  
Beretta
User

PostWysłany: Pią 10/19/2012 03:08 pm    Temat postu: Cytat

Nie każda dieta każdemu pasuje.
To że ktoś może być przy wadze nie oznacza że za dużo je. Może jest to uwarunkowane genetycznie.
Najpierw należałoby zrobić badania a potem udać się do specjalisty dietetyka, ale nie jakiegoś amatora tylko do speca.
Wino
Stały bywalec

Ostrzezenia: 1

PostWysłany: Pią 10/19/2012 03:43 pm    Temat postu: Cytat

Beretta napisał:
Nie każda dieta każdemu pasuje.
To że ktoś może być przy wadze nie oznacza że za dużo je. Może jest to uwarunkowane genetycznie.
Najpierw należałoby zrobić badania a potem udać się do specjalisty dietetyka, ale nie jakiegoś amatora tylko do speca.

Uwarunkowana genetycznie sranie w banie. Specem jest ten, kto się tym zajmuje, pasjonuje, może to być jak najbardziej zapalony sportowiec czy trener, a nie "specjalista", czyli na przykład babka co parę lat na dietetykę pochodziła, napierdalała wódę i ciągnęła kutachy (bo tak z grubsza wyglądaja studiowanie dietetyki, to nie jest prawdziwy kierunek), czasem przeszła się na zajęcia i myśli, że jest obeznana, sranie w banie.
Powrót do góry
kamilurwiw
User

PostWysłany: Sro 07/18/2018 08:00 am    Temat postu: Cytat

Korzystaliście z usług dietetyka? Czy sami ustalaliście sobie dietę?
Powrót do góry
Prv. Wiadomość Znajdz posty www 
Nowy temat  Odpowiedz    Forum [FBB] Broni Bialej Strona Główna -> Siłownia, Sprzęt, Zdrowie itp Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: