" /> [FBB] :: Forum Broni Białej - Zobacz temat - DIETA - JAK ULOZYC, WAZNE ASPEKTY
PORTAL FBB WWW.FORUM BRONI BIALEJ.PL
Wesoła Residence Forum osiedla budowanego przez Miglack
 Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj 

DIETA - JAK ULOZYC, WAZNE ASPEKTY
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4  Następna

Nowy temat  Odpowiedz    Forum [FBB] Broni Bialej Strona Główna -> Siłownia, Sprzęt, Zdrowie itp
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wino
Stały bywalec

Ostrzezenia: 1

PostWysłany: Pią 11/21/2008 03:23 pm    Temat postu: Cytat

judo jest z musu - jako wf musiałem coś wziąć.

na siłkę raczej czasu nie mam, może w weekend bym ją wcisnął, ale z drugiej strony weekend zostawiam sobie na razie na odpoczynek.
Powrót do góry
Prv. Wiadomość Znajdz posty  
Gregor
User

PostWysłany: Pią 11/21/2008 05:55 pm    Temat postu: Cytat

Jak nie masz czasu na silke to nie warto robic diety bo i tak nic nie da.
Powrót do góry
Wino
Stały bywalec

PostWysłany: Pią 11/21/2008 08:08 pm    Temat postu: Cytat

Weź mnie nie wkurwiaj. Wiem, jak się powinno budować masę - siłka, dużo snu, duże obciążenia, mało powtórzeń... I co, według ciebie to jedyny sposób, żeby zwiększyć swoją masę? Są też metody wolniejsze, które efekty przynoszą również. Dla mnie trening SW jest ważny, głównie pod kątem techniki, dlatego nie poświęcę treningów dla siłki.

Jak sobie powyliczałem to chyba nierealne, żeby będąc biednym studentem tyle wpieprzać, ile tam wyliczyłem, na razie zacząłem jeść gdzieś 1,5-2 razy tyle, co wcześniej. Kupię wagę i poczekam na jakieś rezultaty Cool
Powrót do góry
the_d
User

PostWysłany: Pią 11/21/2008 08:29 pm    Temat postu: Cytat

Wino napisał:
Weź mnie nie wkurwiaj.
Wrzuc na luz.

Wino napisał:
Wiem, jak się powinno budować masę - siłka, dużo snu, duże obciążenia, mało powtórzeń...
Wcale nie takie duze obciazenia.

Wino napisał:
Jak sobie powyliczałem to chyba nierealne,
Bo Ci mowie ze nawet wedlug ksiazek ilosc kalorii wyszla Ci sporo wieksza niz wynika od masy ciala. Ale tej kwestii nie bede sie wypowiadal bo ta sa jedynie wskazowki jak dla mnie i trzeba to dopasowac do ilosci treningow i wlasnego organizmu.
p.s.
Te wyliczenia bardzo czesto sa robione dla ludzi ktorzy wspomagaja sie odzywkami, bo malo kto jest w stanie w naturalny sposob ulozyc taka diete przy jednoczesnym zachowaniu normalnego codziennego zycia (praca/szkola/hobby itd)
marciniak
Byś Obwieś

PostWysłany: Pią 11/21/2008 09:56 pm    Temat postu: Cytat

Wino dobrze robisz. W tym wieku z twoimi parametrami żeby wyglądać musisz zreć masę gówna, więc trenuj sztuki walki, też się rozwiniesz. I co najlepsze rozwiniesz wszystkie mięśnie, bo z siłkami to jest cholerny problem, że nie widziałem jeszcze żadnego pakera o normalnym wyglądzie, zawsze albo nóżki za małe, albo rączki za duże...
Powrót do góry
Wino
Stały bywalec

PostWysłany: Pią 11/21/2008 10:26 pm    Temat postu: Cytat

[quote="the_d"]
Wino napisał:
Bo Ci mowie ze nawet wedlug ksiazek ilosc kalorii wyszla Ci sporo wieksza niz wynika od masy ciala. Ale tej kwestii nie bede sie wypowiadal bo ta sa jedynie wskazowki jak dla mnie i trzeba to dopasowac do ilosci treningow i wlasnego organizmu.(praca/szkola/hobby itd)
No to, co podałem to nie jest 100% mojego dziennego zapotrzebowania, wynikającego z wagi. Po pierwsze to jest 110 chyba czy 115% (już nie pamiętam), bo dieta ma być w końcu na masę. Po drugie tam były różne statystyki typu ilość treningów i ich ciężar, więc to też dodaje trochę do zapotrzebowania.
Powrót do góry
Gregor
User

PostWysłany: Sob 11/22/2008 11:16 am    Temat postu: Cytat

Rob co chcesz, ale pokaz mi człowieka ktory w ogole nie cwiczyl silki, same SW i ma mase. Ale mase miesniowa, nie tłuszcz (bo takich to w ch** jest).
Powrót do góry
marciniak
Byś Obwieś

PostWysłany: Sob 11/22/2008 06:07 pm    Temat postu: Cytat

Ja. Nigdy nie ćwiczyłem siłki a mam szerokie barki i dobrze rozwinięte mięśnie.
Powrót do góry
zygmoont
User

PostWysłany: Sob 11/22/2008 07:46 pm    Temat postu: Cytat

marciniak napisał:
dobrze rozwinięte mięśnie.
Piwne? :)))

I Gregor faktycznie nie ma racji. Nie trzeba siłki, naprawde.
Powrót do góry
Wino
Stały bywalec

PostWysłany: Nie 11/23/2008 12:42 am    Temat postu: Cytat

Gregor, gdybym chciał dobić do 120kg to rzeczywiście miałbyś rację - bez siłki raczej bym nie podołał. Ale ja jestem aktualnie w stanie sporej niedowagi, więc przytycie tych np. 10kg przy samym treningu SW jest jak najbardziej realne.

A co do bjj - może trening SW nie sprzyja budowaniu masy tak, jak siłka, ale na pewno grappling (a właściwie sam parter na dobrą sprawę) bardziej temu służy, niż wszelkie udrzane style.
Powrót do góry
qwerty
User

PostWysłany: Nie 11/23/2008 11:13 am    Temat postu: Cytat

marciniak napisał:

LOL Szok
Gregor
User

PostWysłany: Nie 11/23/2008 11:19 am    Temat postu: Cytat

Zależy o jakiej masie mówisz. Dla mnie masa w stylu 80 kg to nie jest masa, więc jeśli o to wam chodzi to chyba się nie rozumiemy.
Powrót do góry
marciniak
Byś Obwieś

PostWysłany: Nie 11/23/2008 11:41 am    Temat postu: Cytat

qwerty napisał:
marciniak napisał:

LOL Szok

Co lol pijaku jeden? :D

No teraz troche tłuszczem zarosłem, ale w czasach mojej świetności... to byś pozazdorscił.... :P
Powrót do góry
qwerty
User

PostWysłany: Nie 11/23/2008 12:49 pm    Temat postu: Cytat

marciniak napisał:

Co lol pijaku jeden? :D

Hm? Cos Ci sie nie pomylilo?
marciniak napisał:

No teraz troche tłuszczem zarosłem, ale w czasach mojej świetności... to byś pozazdorscił.... :P

Szczerze watpie.

Wracajac do tematu...
Nie wiem ile wazysz i jaka masz przemiane materii, ale sadzac po tym, ze masz niedowage, domyslam sie ze ciezko Ci przytyc.
Jesli tak jest, to trening SW, nawet w parterze, oczywiscie rozwinie Cie wszechstronnie i przy odpowiednim odzywaniu pewnie przytyjesz jakies 2-3 kg po jakims czasie, ale nic wiecej.
Wino
Stały bywalec

PostWysłany: Nie 11/23/2008 01:43 pm    Temat postu: Cytat

Wino napisał:
19 lat, 73kg, 187cm, 3 albo 2 ciężkie treningi bjj i bardziej lajtowy jeden judo w tygodniu (zależnie jak się wyrobię). Chcę przybrać masę.

Korzystałem z rad na sfd.pl, wyszło mi:
160g białka
100g tłuszczy
600g węglowodanów

w sumie 3720kcal

Ma to sens?

Jak widzicie, moje pytanie dotyczyło diety. Nie byłem pewien, czy składniki są dobrane w dobrej ilości i dobrych proporcjach, dlatego napisałem tego posta. Nikogo nie prosiłem o zdanie na temat mojego rozkładu treningów.

Cytat:
Zależy o jakiej masie mówisz. Dla mnie masa w stylu 80 kg to nie jest masa, więc jeśli o to wam chodzi to chyba się nie rozumiemy.
Jak mam 70 i chcę przybrać to chyba logiczne, że celuję na razie w okolice 80.
Powrót do góry
Nowy temat  Odpowiedz    Forum [FBB] Broni Bialej Strona Główna -> Siłownia, Sprzęt, Zdrowie itp Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4  Następna
Strona 3 z 4

Skocz do: